Turniej Siatkówki Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Pelplińskiej w Przodkowie

Dnia 18 lutego 2017 r. w Przodkowie odbył się  turniej Piłki Siatkowej Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W zawodach wzięło udział około 175 osób z 13 oddziałów KSM. Zawody zaczęły się od wspólnej Mszy Świętej w parafii św. Andrzeja Apostoła celebrowanej przez ks. Marka Rekowskiego – asystenta miejscowego KSMu. Po Mszy  odbyło się losowanie grup.

Zawodnicy następnie udali się na halę sportową w Przodkowie, gdzie na trzech boiskach odbyły się rozgrywki. Z każdej grupy miały możliwość wyjść i tym samym awansować do ćwierćfinałów 2 drużyny. Naszej drużynie z Brus udało się wywalczyć wysokie trzecie miejsce – gratulujemy.

Dziękujemy KSMowi z Przodkowa za bardzo dobrą organizację, posiłek i udane zawody.