V NIEDZIELA ZWYKŁA 5.02.2023r.

1. W najbliższym tygodniu wspominać będziemy:
    6.02. poniedziałek – św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników z Japonii
    10.02. piątek – św. Scholastykę, dziewicę
    11.02. sobota – Najświętszą Maryję Pannę z Lourdes – jest to światowy dzień chorego
  2. Msze św. w tygodniu o godz. 6.30, 8.00 i 18.00.
  3. Biuro parafialne czynne w poniedziałek i wtorek od 16.30 – 17.30, w środę, czwartek i piątek od 10.00 – 11.00.
  4. Nabywajmy prasę religijną. Jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma oraz Clara Facta.
  5. Tradycyjnie w piątek od godz. 17.00 – 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość do spowiedzi.
  6. Ks. Biskup udzieli naszej młodzieży sakramentu Bierzmowania 16 marca w czwartek o godz. 17.00. Spotkanie organizacyjne dla kandydatów do Bierzmowania i ich Animatorów z 2 roku formacji w najbliższy piątek po wieczornej Mszy św. w kościele.
  7. Przypominamy, iż w naszej parafii w dniach od 10-12 marca odbędzie się Weekend dla Narzeczonych, potrzebny do zawarcia związku małżeńskiego. Zapisy odbywają się przez stronę naszej diecezji www.ewangelizacjapelpli.pl. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie umieszczonym na stronie internetowej parafii.
  8. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy pracowali przy rozbieraniu choinek i żłóbka w naszym kościele. Dziękuje również naszemu Bankowi Spółdzielczemu w Brusach za pomoc w prowadzeniu konta parafialnego oraz naszych organizacji kościelnych i zniesieniu dla nas prowizji i opłat. Bóg zapłać.
  9. W przyszłą niedzielę kolekta jest inwestycyjna – polecamy ją Waszej ofiarności.
  10. Wszystkim, którzy obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, bądź jubileusze składamy nasze najserdeczniejsze życzenia.
  11. W minionym tygodniu odeszła do wieczności +Ludwika Szada Borzyszkowska z Wielkich Chełmów, przeżyła 75 lat. Wieczny odpoczynek…