17 czerwca Domownicy Boga spotkali się na dziękczynieniu za udany festyn parafialny oraz cały rok formacyjny. Były słowa wdzięczności i modlitwy. Była strawa dla ciała oraz dobra zabawa, którą profesjonalnie poprowadził Szymon Teca za co jesteśmy mu ogromnie wdzięczni!
Podsumowanie roku formacyjnego u Domwonikow Boga
















