Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę

f21716bf-5c49-4ca9-b155-b7820f896212W poniedziałek, 24 września, młodzież naszej parafii wyjechała na pielgrzymkę maturzystów na Jasną Górę. Na miejscu dzień rozpoczęliśmy nabożeństwem drogi krzyżowej na wałach Jasnogórskich. Później poszliśmy na wspólny obiad do Domu Pielgrzyma. Po nim był czas na koronkę do Bożego miłosierdzia i do spowiedzi. O 16:00 w kaplicy obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej odmówiliśmy różaniec. Następnie modliliśmy się na Mszy świętej pod przewodnictwem naszego ks. bpa Ryszarda Kasyny. Kolejnym punktem programu było spotkanie ze świadkiem wiary. W tym roku świadectwo głosił pan Piotr Cwynar – nawrócony gangster. Po wspólnym apelu Jasnogórskim udaliśmy się w drogę powrotną do Brus.

Więcej zdjęć pod tym adresem: http://radioglos.pl/fotogaleria/event/2018-09-24jasnagora