23 czerwca w Czyczkowach odbyła się Msza święta sprawowana w wigilię Narodzin św. Jana Chrzciciela. W uroczystości uczestniczyło wielu mieszkańców miejscowości, którzy licznie zgromadzili się na wspólnej modlitwie.
Na zakończenie Eucharystii przedstawiciele parafian złożyli Księdzu Proboszczowi serdeczne życzenia, wyrażając wdzięczność za jego posługę duszpasterską oraz życząc wielu łask Bożych, zdrowia i dalszych owoców pracy na rzecz wspólnoty parafialnej.







