16 czerwca przedstawiciele naszej wspólnoty oraz nasz opiekun ks. Patryk odpowiedzieli na zaproszenie Domu Ścięcia Św. Jana Chrzciciela i udali się do Chojnic na spotkanie.
Był to owocny czas dzielenia się, wymiany doświadczeń oraz budowania wspólnoty.Serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz wspaniałą gościnę.






