Przystań 202615 czerwca 2026 przez ks. Patryk Ważyński15 czerwca młodzież z Brus wraz z ks. Patrykiem, s. Magdaleną i Paniami Katechetami również udała się na „Przystań” do Pelplina na wspólne święto młodzieży naszej diecezji. Dziękujemy młodzieży za piękne świadectwo wiary! Poprzedni artykułFestyn Parafialny za nami! PodziękowaniaNastępny artykuł Domownicy Boga: spotkanie z Chojnicami