Wieczór ze świętymi

31 października odbył się w naszej parafii wieczór ze świętymi. Zorganizowali go Domownicy Boga, wspólnota działająca w parafii. Wydarzenie rozpoczęło ustanowienie nowej Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci. Kolejną częścią była krótka katecheza o rzeczach ostatecznych. Następnie w uroczysty sposób wprowadzone zostały relikwie 7 świętych do naszego kościoła. procesji towarzyszyły krótkie życiorysy i śpiew litanii do świętych. Swoim świadectwem ocalenia swojego syna podzieliła się z uczestnikami spotkania pani Kasia. Centralnym punktem wieczoru była adoracja Najświętszego Sakramentu. Oprawę muzyczną zapewnił nasz zespół Ad Dominum, który tego wieczoru przeprowadził promocję swojej pierwszej płyty. Zespołowi towarzyszyli zaprzyjaźnienie muzycy. Niezwykłych efektów estetycznych dostarczyła młodzież tańcząca z flagami. Całość zakończyła wspólna piosenka na uwielbienie Pana Boga

.