Plan kolęd 2016/2017

KOLĘDY 2016/2017

27  XII  wtorek

 

1. Męcikał prawa strona za mostem – godz. 13.00
2. Męcikał lewa strona – godz. 13.00
3. Męcikał prawa strona przed mostem – godz. 13.00
28  XII  środa 1. Czernica i Męcikał Dworzec – godz. 13.00

2. Wyb.  Męcikalskie, Parowa, Turowiec, Dąbrowa godz. 13.00

3. Męcikał Struga – godz. 13.00

29  XII  czwartek 1. Żabno- wieś –  godz. 13.00

2. Żabno wybudowanie –  godz. 13.00

3. Czyczkowy ul. Lipowa –  godz. 13.00

30  XII  piątek 1. Czyczkowy ul. Czernicka, Chełmowska –  godz. 13.00

2. Czyczkowy wybudowanie- lewa str –  godz. 13.00

3. Czyczkowy wybudowanie- prawa str –  godz. 13.00

2  I  poniedziałek 1. Czyczkowy ul. Główna –  godz. 15.00

2. Czyczkowy ul. Główna –  godz. 15.00

3. Czyczkowy ul. Główna –  godz. 15.00

3  I  wtorek  Kolęda kapłanów dekanatu bruskiego

19.00 – kolęda u Sióstr Zmartwychwstanek

4  I  środa 1. Czarnowo wieś –  godz. 15.00
2. Czapiewice wybudowanie –  godz. 15.003. Czarnowo wybudowanie –  godz. 15.00
5  I  czwartek 1. Wielkie Chełmy wieś –  godz. 15.00

2. Wielkie Chełmy wieś –  godz. 15.00

3. Wielki Chełmy wieś, Krównia –  godz. 15.00

6  I  piątek 1. Czapiewice wieś –  godz. 13.00

2. Małe Gliśno – godz. 13.00

3. Asmus, Młynek, Leśnictwo Antoniewo –  godz. 14.00

7  I  sobota 1. Czarniż i Giełdon – godz. 13.00
2. Czarniż – wieś – godz. 13.003. Zalesie -ul. Główna – godz. 13.00
8  I  niedziela 1. Piekiełko – godz. 13.00

2. Małe Chełmy- wieś –  godz. 13.00

3. Małe Chełmy –wyb. , Antoniewo –  godz. 13.00

9 I poniedziałek 1. Zalesie ul. Gdańska, Okrężna – godz. 15.00
2. Zalesie ul. Słoneczna, Krótka, Ogrodowa – godz. 15.00
3. Zalesie ul. Polna, Leśna – godz. 15.00
10 I  wtorek 1. Lubnia –  dworzec – godz. 15.00
2. Lubnia – ul. Dworcowa – godz. 15.00
3. Lubnia – ul. Dworcowa – godz. 15.00
11  I  środa 1. Lubnia – ul. Szkolna, Okrężna – godz. 15.00
2. Lubnia – ul. Ogrodowa, Polna – godz. 15.00
3. Lubnia – ul. Spłódzielcza, Wielewska, – godz. 15.00
12  I  czwartek 1. Brusy – ul. Karnowskiego –  godz. 15.00

2. Brusy – ul. Jagiellońska –  godz. 15.00

3. Brusy – ul. Mściwoja, Sportowa – godz. 15.00

13  I  piątek 1. Brusy  – ul. Królowej Jadwigi –  godz. 15.00

2. Brusy – ul. Świętopełka, Bolta –  godz. 15.00

3. Lubnia – wybudowanie – godz. 15.00

14  I  sobota 1. Brusy  – ul. Kościuszki – prawa str, Hallera  –  godz. 13.00

2. Brusy  – ul. Kościuszki – lewa str, Harcerska –  godz. 13.00

3. Brusy Jaglie –  godz. 13.00

15  I  niedziela 1. Brusy – ul. Szkolna –  godz. 13.00

2. Brusy – ul. Kościelna –  godz. 14.00

3. Gacnik –  godz. 13.00

16 I  poniedziałek 1. Brusy  – ul. Poniatowskiego –  godz. 15.00

2. Brusy  – ul. Maczka, Sosnkowkiego, Andersa,

Grota- Roweckiego – godz. 15.00  .

3. Brusy  – ul. Pułaskiego, Sikorskiego, Wryczy – godz. 15.00

17  I  wtorek

 

1. Brusy  – ul. Gdańska  –  godz. 15.00

2. Brusy  – ul. Gdańska –  godz. 15.00

3. Brusy  – ul. Ogrodowa, Gdańska 1A –  godz. 15.00

18  I  środa

 

1. Brusy  – ul. Bema – godz. 15.00

2. Brusy wybudowanie pod Kinice – godz. 15.00

3. Brusy – ul. Polna –  godz. 15.00

19  I  czwartek

 

1. Brusy – ul. Młyńska – godz. 15.00

2. Brusy – ul. Na Zaborach – godz. 15.00

3. Brusy – ul. Ceynowy –  godz. 15.00

20  I  piątek

 

1. Brusy  – ul. Ogrodowa    blok nr 20, 22  –  godz. 15.00

2. Brusy  – ul. Ogrodowa    blok nr 24, 26 –  godz. 15.00

3. Brusy  – ul. Ogrodowa    blok nr 28, 30 –  godz. 15.00

21  I  sobota

 

1. Brusy  – ul. Wojska Polskiego –  godz. 13.00

2. Brusy  – ul. Wojska Polskiego –  godz. 13.00

3. Brusy  – ul. Derdowskiego     –  godz. 13.00

22  I  niedziela

 

1. Brusy  – Karpaty – Kasztanowa, Podgórna, Wiśniowa. – godz. 13.00
2. Brusy  – ul. Brzozowa, Karpacka – godz. 13.00
3. Brusy –  ul. Witosa – godz. 14.00
23  I  poniedziałek

 

1. Brusy – ul. Targowa – godz. 15.00
2. Brusy – ul. Targowa, Krótka, Spokojna, Graniczna, Armii Krajowej,Tęczowa – godz. 15.00
3. Brusy – ul. Tysiąclecia –  godz. 15.00
24  I  wtorek

 

1. Brusy ul. Kalwaryjna przed torem – godz. 15.00
2. Brusy ul. Kalwaryjna za torem, Tulipanowa, Poziomkowa, – godz. 15.00
3. Brusy  – ul. Konarskiego, Wybickiego – godz. 15.00
25  I  środa

 

1. Brusy – ul.Chełmowska –  godz. 15.00

2. Brusy – ul. Chełmowska –  godz. 15.00

3. Dąbrówka – wyb. pod M. Gliśno – godz. 15.00

26  I  czwartek 1. Brusy  – ul. Pocztowa  –  godz. 15.00

2. Brusy  – ul. Plac Jana Pawła II –  godz. 15.00

3. Brusy  – ul. 2 Lutego –  godz. 15.00

27 I  piątek 1. Brusy  – ul. Myśliwska, Okrężna, Rzemieślnicza –  godz. 15.00

2. Brusy ul. Zielona, Łanowa – godz. 15.00

3. Brusy  – ul. Mickiewicza, Słowackiego,  –  godz. 15.00

4. Brusy  – ul. Prusa, Reymonta –  godz. 15.00

28  I  sobota 1. Brusy  – ul. Różana, Modrakowa – godz. 13.00
2. Brusy  – ul. Słoneczna – godz. 13.00
3. Brusy  – ul. Traugutta, Chrobrego, Batorego, Jana III Sobieskiego,Kazimierza Wielkiego, Krzywoustego – godz. 13.00
4. Brusy – ul. Wicka Rogali –  godz. 13.00
29  I  niedziela 1. Brusy  – ul. Dwor. do torów, Nad dworcem – godz. 13.00
2. Brusy  – ul. Dwor. prawa str., Dębowa, Klonowa,
Jodłowa, Świerkowa… – godz. 13.00
3. Brusy  – ul. Dworcowa lewa str. – godz. 13.00
4. Brusy  – ul. Akacjowa, Kawiatowa, Jaśminowa, Liliowa,Stokrotki – godz. 14.00