KOLĘDY 2019

# Kolędy 2018/2019 #

Parafia p.w. Wszystkich Świętych w Brusach

DATA NAZWA KOLĘDY GODZINA
27 XII 2018

(czwartek)

 

 

Męcikał – prawa strona za mostem

 

 

13.00

Męcikał – prawa strona przed mostem 13.00
Męcikał Struga 13.00
 

 

28 XII 2018

(piątek)

 

 

 

 

 

Męcikał – lewa strona

 

 

 

 

 

13.00

Wybudowanie Męcikalskie, Parowa, Turowiec,                       Dąbrowa 13.00
Czernica, Męcikał Dworzec 13.00
Asmus, Młynek, Leśnictwo Antoniewo 13.00
 

 

29 XII 2018

(sobota)

 

 

 

 

 

Czarniż, Giełdon

 

 

 

 

 

13.00

Czarniż – wieś 13.00
Żabno – wieś 13.00
Żabno – wybudowanie 13.00
 

30 XII 2018

(niedziela)

 

 

 

Piekiełko

 

 

 

13.00

Brusy-Wybudowanie pod Kinice 13.00
Gacnik 13.00
Lubnia-Wybudowanie 14.00
31 XII 2018

(poniedziałek)

 

Dzień sylwestrowy i Nowy Rok – KOLĘDY NIE MA !!!

 

1 I 2019

(wtorek)

 

2 I 2019

(środa)

 

 

 

Lubnia – dworzec

 

 

 

15.00

Lubnia – ul. Dworcowa 15.00
Lubnia – ul. Dworcowa 15.00
3 I 2019

(czwartek)

 

Lubnia – ul. Szkolna, Okrężna

 

15.00

Lubnia – ul. Ogrodowa, Polna 15.00
Lubnia – ul. Wielewska, Sportowa, Leśna, Spółdzielcza 15.00
4 I 2019

(piątek)

I piątek miesiąca

spowiedź święta – KOLĘDY NIE MA !!!

 

5 I 2019 (sobota)

 

 

 

Czyczkowy – ul. Lipowa

 

 

 

13.00

Czyczkowy – ul. Czernicka, Chełmowska 13.00
Czyczkowy-Wybudowanie – lewa strona 13.00
Czyczkowy-Wybudowanie – prawa strona 13.00
 

6 I 2019

(niedziela)

 

 

 

Czyczkowy – ul. Główna (początek)

 

 

 

13.00

Czyczkowy – ul. Główna (środek) 13.00
Czyczkowy – ul. Główna (koniec) 14.00
 

7 I 2019

(poniedziałek)

 

 

 

Brusy-Jaglie

 

 

 

15.00

Dąbrówka-Wybudowanie pod Małe Gliśno 15.00
Małe Gliśno 15.00
 

8 I 2019

(wtorek)

 

 

 

Czapiewice – wieś

 

 

 

15.00

Czapiewice-Wybudowanie 15.00
Czarnowo-Wybudowanie 15.00
 

9 I 2019

(środa)

 

 

 

Czarnowo – wieś

 

 

 

15.00

Małe Chełmy – wieś 15.00
Małe Chełmy-Wybudowanie, Antoniewo 15.00
 

10 I 2019

(czwartek)

 

 

 

Wielkie Chełmy – wieś

 

 

 

15.00

Wielkie Chełmy – wieś 15.00
Wielkie Chełmy – wieś, Krównia 15.00
11 I 2019

(piątek)

Kolęda kapłanów dekanatu bruskiego z Księdzem Biskupem Diecezjalnym – KOLĘDY NIE MA !!!
 

12 I 2019

(sobota)

 

 

 

Zalesie – ul. Polna, Leśna

 

 

 

13.00

Zalesie – ul. Słoneczna, Krótka, Ogrodowa 13.00
Zalesie – ul. Gdańska, Okrężna 13.00
 

13 I 2019

(niedziela)

 

 

 

Zalesie – ul. Główna

 

 

 

13.00

Brusy – ul. Gdańska (nieparz.) 13.00
Brusy – ul. Gdańska (parz.) 14.00
 

14 I 2019

(poniedziałek)

 

 

 

Brusy – Kalwaryjna przed torami

 

 

 

15.00

Brusy – ul. Kalwaryjna za torami, Tulipanowa, Poziomkowa 15.00
Brusy – ul. Zielona, Łanowa 15.00
 

15 I 2019

(wtorek)

 

 

 

Brusy – ul. Różana, Modrakowa

 

 

 

15.00

Brusy – ul. Słoneczna (nieparz.) 15.00
Brusy –  ul. Słoneczna (parz.) 15.00
 

16 I 2019

(środa)

 

 

 

Brusy – ul. Akacjowa, Kwiatowa, Jaśminowa, Liliowa, Stokrotki

 

 

 

15.00

Brusy – ul. Dworcowa (prawa strona), Dębowa, Klonowa, Jodłowa, Świerkowa 15.00
Brusy – ul. Brzozowa, Karpacka 15.00
17 I 2019

(czwartek)

 

Brusy – ul. Dworcowa do torów, Nad dworcem

 

15.00

Brusy – ul. Dworcowa (lewa strona) 15.00
 

18 I 2019

(piątek)

 

 

 

Brusy – ul. Sikorskiego, Puławskiego, Poniatowskiego 1-32

 

 

 

15.00

Brusy – ul. Andersa, Maczka, Sosnkowskiego,                             Grota-Roweckiego, Wryczy, Poniatowskiego 33-70 15.00
Brusy – ul. Bema 15.00
 

19 I 2019

(sobota)

 

 

 

Brusy – ul. Kościuszki (prawa strona), Hallera

 

 

 

13.00

Brusy – ul. Kościuszki (lewa strona), Harcerska 13.00
Brusy – ul. Myśliwska, Okrężna, Rzemieślnicza 13.00
Brusy – ul. Konarskiego, Wybickiego 13.00
 

20 I 2019

(niedziela)

 

 

 

 

Brusy – ul. Traugutta, Kazimierza Wielkiego,                         Bolesława Chrobrego

 

 

 

13.00

Brusy – ul. Słowackiego, Mickiewicza, Reymonta 14.00
Brusy – ul. Prusa, Jana III Sobieskiego, Stefana Batorego 13.00
Brusy – ul. Kasztanowa, Podgórna, Wiśniowa                           (Karpaty) 13.00
 

21 I 2019

(poniedziałek)

 

 

 

Brusy – ul. Młyńska1-16, Na Zaborach

 

 

 

15.00

Brusy – ul. Młyńska 17-do końca 15.00
Brusy – ul. Targowa 15.00
 

22 I 2019

(wtorek)

 

 

 

Brusy – ul. Targowa, Krótka, Spokojna, Prosta, Graniczna, Armii Krajowej, Tęczowa

 

 

15.00

Brusy – ul. Gdańska 1A,  Ogrodowa, 15.00
Brusy – Sportowa, Mściwoja II 15.00
 

23 I 2019

(środa)

 

 

 

Brusy – ul. Ogrodowa 20 i 22 (blok)

 

 

 

15.00

Brusy – ul. Ogrodowa 24 i 26 (blok) 15.00
Brusy – ul. Ogrodowa 28 i 30 (blok) 15.00
 

24 I 2019

(czwartek)

 

 

 

Brusy – ul. Pocztowa

 

 

 

15.00

Brusy – ul. Plac Jana Pawła II 15.00
Brusy – ul. 2 Lutego 15.00
 

25 I 2019

(piątek)

 

 

 

Brusy – ul. Witosa

 

 

 

15.00

Brusy – ul. Ceynowy 15.00
Brusy – ul. Królowej Jadwigi 15.00
Brusy – ul. Świętopełka, ks. Bolta 15.00
 

26 I 2019

(sobota)

 

 

 

Brusy – ul. Wojska Polskiego

 

 

 

13.00

Brusy – ul. Wojska Polskiego 13.00
Brusy – ul. Jagiellońska 13.00
Brusy – ul. Karnowskiego 13.00
 

27 I 2019

(niedziela)

 

 

 

Brusy – ul. Derdowskiego

 

 

 

13.00

Brusy – ul. 1000-lecia 14.00
Brusy – ul. Rogali 13.00
Brusy – ul. Kościelna, Polna 13.00
 

28 I 2019

(poniedziałek)

 

 

 

Brusy – ul. Chełmowska (I część)

 

 

 

15.00

Brusy – ul. Chełmowska (II część) 15.00
Brusy – ul. Szkolna 15.00