KOLONIE – MINISTRANCI, KSM, AD DOMINUM.

Dnia 16 lipca około godziny 16.00 Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży , Ministranci oraz zespół Ad Dominum wspólnie wyjechali na zasłużony wypoczynek do Ostrzyc. Po przyjeździe w to piękne, malownicze miejsce przygotowywaliśmy grill, na którym omówiliśmy plan i zasady wyjazdu oraz podział na grupy i przydzielonych do nich opiekunów. Na sam koniec tego dnia czekała na nas niespodzianka pokaz tańca z ogniem przygotowany przez trzy zdolne dziewczyny. Podczas kolejnych dni wypoczynku czekało na nas wiele niesamowitych atrakcji: zabawy integracyjne, gigantyczne mistakos, wizyta w parku linowym oraz na mini golfie, gra terenowa, dyskoteka, film w kinie w Tczewie oraz zwiedzanie wielkiego i pięknego zamku w Malborku. Natomiast centralnym punktem każdego dnia była Msza Święta, na której to dziękowaliśmy Bogu za ten wspólny czas, pogodę oraz za wszystkie osoby, które przyczyniły się do tego wyjazdu. Te cztery dni były dla nas wszystkich cudownym czasem zabawy, odpoczynku oraz świetną możliwością poznania siebie. Serdecznie z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wyjazdu, naszym opiekunom oraz Księdzu Karolowi.